Confetti Toz Yapmayan Halı

By 4 Şubat 2019 Kasım 18th, 2019 Haberler

CONFETTI HALI MODELLERİ TOZA KARŞI YAPISIYLA TERCİHİNİZ OLACAK

Şık, gösterişli ve geniş kullanım alanlarıyla evinize estetik bir görünüm kazandıran Confetti halı modelleri tozu hapseden yapısıyla şıklığın yanı sıra sağlıklı bir yaşam alanını sizlere sunuyor

SAĞLIKLI YAPISIYLA TOZU HAPSEDEN HALILAR

Zemininde halı kullanılmayan mekanlarda toz parçaları ve partiküller ev içerisinde serbestçe dolaşarak hem sağlık sorunlarını tetikler hem de mekanın hava kalitesini bozar. Parke, laminant ve taş zeminlerde sıklıkla karşılaşılan bu sorunun ortaya çıkmasını engellemek adına kaliteli ve tozu yüzeyinde hapseden Confetti halı modellerini tercih etmek bu sorunun önüne geçecektir.

SAĞLIK SORUNLARI YARATMASIN

Evin içerisinde rahatça dolaşan toz zerrecikleri kirli bir görüntü yaratmasının yanı sıra sağlık sorunlarını tetiklemektedir. Astım, nefes darlığı ve toza alerji gibi sorunlardan muzdarip kişiler için bu durum tehlike yaratmaktadır. Kaliteli üretim malzemesi ve toz tutmayan yapısı ile Confetti halı modellerinde bu sorunlar yaşanmaz, tozun ev içerisinde dolaşmasına izin vermeyen halılar evin havasını ve temizliğini korur.

KOLAY TEMİZLENEBİLİR ve SAĞLIKLI

Confetti halı modelleri ev içerisinde tozun dolaşmasına izin vermeyen yapısıyla kullanıcılarına büyük bir rahatlık sunar. Toz ve alerjenleri bünyesinde hapseden Confetti halı modelleri mekanın iç hava kalitesini arttırmaktadır. Ayrıca kolay temizlenebilir yapısıyla üzerine yapışan tozlardan kolayca kurtulabileceğiniz halılar ile kendiniz ve aileniz için sağlıklı yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

HER DAİM YENİ BİR GÖRÜNÜM

Confetti halı modelleri toz, kir ve lekelere karşı dirençli yapısıyla ön plana çıkar. Uygun koşullarda ve doğru yöntemlerle temizlik ve bakımı yapıldığında yıllarca ilk günkü görünümünü koruyarak evinizin şık görüntüsünü korumanıza yardımcı olur. Confetti Home halılarınız yıllar sonra bile aynı şıklık ve dayanıklılıkla yeniymiş izlenimini verir.

CONFETTI HALILAR HİJYENİKTİR ve BAKTERİ ÜRETMEZ

Boş zeminlere göre daha sağlıklı olan halı kaplı zeminler kolay temizlenebilir yapısıyla kullanıcılarına kolaylık sağlar. Vakum ve halı yıkama makinası ile temizlenebilen Confetti halı modellerihijyeniktir ve bakteri üretmez. Mikroplardan arındırmanın daha kolay olduğu Confetti halı modelleri yüzeydeki tozları kendi içinde hapsettiği ve bunlar kolayca temizlendiğinden hijyenik ve sağlıklı yapısıyla dikkatleri üzerine çeker.

Leave a Reply